جزئیات خبر


در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی صورت گرفت؛

تقدیر از شرکت داروسازی ثامن به عنوان کارآفرین برتر خراسان رضوی

تقدیر از شرکت داروسازی ثامن به عنوان کارآفرین برتر خراسان رضوی
1395/12/3

شرکت داروسازی ثامن به عنوان کارآفرین برتر خراسان رضوی و فعال اقتصادی سال مورد تقدیر قرار گرفت.
به گزارش آستان‌نیوز، در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر استان، از میان 517 کارآفرین داوری شده، 23 کارآفرین برتر تجلیل شدند. شرکت داروسازی ثامن نیز در این میان به دلیل دارا بودن شاخصه‌هایی از قبیل استانداردهای زیست محیطی، روابط کار و ارتباط با تشکل‌ها، استانداردهای بهداشتی و HSEو همچنین توسعه تولید و اشتغال‌زایی در استان به عنوان کارآفرین برتر خراسان رضوی و عنصر اقتصادی فعال در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» لوح تقدیر دریافت کرد.
مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن درباره دریافت این نشان افتخار گفت: شرکت داروسازی ثامن علاوه‌ بر نشان کارآفرین برتر استان برای هشتمین سال متوالی، در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل موفق به دریافت دو نشان دیگر در حوزه معرفی کارگر نمونه و نیز گروه کار نمونه شد.
دکتر ابراهیم دین‌محمدی اظهار کرد: این شرکت بیش از 30 سال برای رفع نیاز دارویی کشور تلاش و در سایه توجهات حضرت رضا(ع) به شیوه مطلوب فعالیت می‌کند و همواره تلاش کرده تا به‌عنوان بازوی اجرایی قدرتمندی در کنار دولت‌ برای ایجاد اشتغال، محرومیت‌زدایی و توسعه و آبادانی کشورمان گام بردارد.
وی افزود: این هلدینگ عظیم دارویی به نقطه‌های اوج تولید دارو در کشور رسیده و آوازه‌ محصولات بی‌نظیر و کم‌نظیر آن در جریان تحریم‌های دارویی کشور و در سختی‌ها به‌عنوان یاری‌رسان به بیماران از زبان بسیاری از مسئولان وزارت بهداشت و سازمان داروی کشور شنیده شده است.
درخور یادآوری است؛ از دیگر توفیقات و موفقیت‌های این شرکت می‌توان به کسب نشان واحد نمونه‌ هفتمین همایش ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در زمینه‌ ایمنی و سلامت کار، دریافت گواهینامه‌ ملی اشتهار به کیفیت در سال 1390 و نیز کسب نشان‌ واحد صنعتی نمونه‌ سال 1394 اشاره کرد.
 415-95

نظر شما